21-22 березня 2020 року
Цей тренінг для спеціалістів які працюють з неврологічними пацієнтами і хочуть систематизувати свій підхід до щоденної роботи з позицій доказової медицини. В процесі слухачі опанують поняття формування клінічного питання (у форматі PICO), його складові, шляхи пошуку інформації, джерела медичної інформації (фільтровані, нефільтровані джерела).
Буде розглянута концепція моторного навчання (R. Schmidt, 1975, 2003). Еволюція підходу до розуміння моторного навчання, вплив різних факторів на моторне навчання неврологічних пацієнтів. В якості основи нейрореабілітації буде проаналізована нейропластичність, розглянуті основні принципи нейропластичності (Kleim and Jones, 2008). Базуючись на розумінні цих процесів буде проаналізоване завдання-орієнтоване тренування як основа сучасного нейрореабілітаційного втручання.
Диференційна діагностика у клінічній діяльності фізичного терапевта буде розглянута на основі гіпотеза-орієнтованому алгоритмі для клініцистів (hypothesis-oriented algorithm for clinicians – HOAC).
Будуть розглянуті питання прийняття рішень щодо реабілітаційного втручання неврологічних пацієнтів з позицій науково-доказової практики.
Розклад
21 березня
Еволюція клінічного мислення у медицині
Основи практики заснованої на доказах
Джерела доказової інформації
Як відрізнити високоякісне дослідження від низькоякісного (перевірка внутрішньої валідності дослідження)
Клінічне питання у форматі PICO
Практична робота з базами даних PEDro (Physiotherapy Evidence Database) та DiTA (Diagnostic Test Accuracy database).
22 березня
Теорія моторного контролю
Моторне навчання у нейрореабілітації
Завдання-орієнтована практика у нейрореабілітації
Стратегії втручання у нейрореабілітації
Гіпотезо-орієнтований алгоритм для клініцистів ІІ
Робота з пацієнтами
Підбиття підсумків, видача сертифікатів*
Організатори залишають за собою право вносити зміни у програму тренінгу
* Сертифікат не видається, якщо учасник пропустив більше 1 години тренінгу